środa, 7 stycznia 2015

Świąteczna gorączka za Nami

Święta, święta i po Świętach, a do tego wszystkiego już mamy Nowy Rok. Troszkę Nas nie było, ale już powracamy z naładowanymi bateriami, nowymi postanowieniami, Jednak zanim powtanie wpis tematyczny pozotawie na blogu ślad , że w Naszym domu też świętowaliśmy i w Naszym przypadku hasło Świąteczna gorączka nabrało innego znaczenia. A mianowicie cała Nasza tróljak spędziła Święta w iście chorobowych nastrojach. Ale daliśmy rade i w nowy rok niczym Rudolf przywitaliśmy nowy rok z czerwonymi nosami :)  Ostatni raz taka zakatarzona i taka chora czułam się kiedy byłam w ciąży i ostatni raz u lekarza rodzinnego byłam również będąc w ciąży czyli ponad dwa lata temu. Doskonałek Nasz kochany też sie przemęczył, ale całe szczęście u niej choroba trwała najkrócej. Ale do rzeczy spędzilismy Święta i Sylwestra w swoim towarzystwie i było bardzo przyjemnie mimo uroków choróbska. Wykorzystaliśmy urlop Taty Doskonałka i spędziliśmy troszkę czasu w tróję, chociaż planowaliśmy wiele ciekwaych rzeczy z których musieliśmy zrezygnować, ale mimo to było przyjemnie i światecznie. 
Wam Kochani w Nowym Roku życzymy dużo Zdrowia, Miłości, Cierpliwości, spełnienia Marzeń i wszystkiego czego sobie zapragniecie. 
Sobie życzę aby to Nasze miejsce tutaj nabierało życia i mimo małej ilości wpisów, było takie Nasze, gdzie możemy od czasu do czasu Was gościć. 


Zdjęć malutko, bo i apartu nie miał kto trzymać :)
Wszystkiego Naj Naj w Nowym Roku :)

6 komentarzy:

 1. Wszystkiego dobrego i dla Was na Nowy Rok!
  Całe szczęście, że bakcyle sobie od Was uciekły :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkiego `n`aj równie`ż w Nowym Roku. Oby Bakcylke do Was się nie zbliżały :)

   Usuń
 2. Z całego Hubisiowego serducha życzymy Wam wspaniałego, zdrowego, radosnego Nowego 2015 Roku :-)! Niech uśmiech nigdy nie schodzi z Waszych twarzy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy i również życzymy wszystkiego co najlepsze dla Hubisiowa :)

   Usuń
 3. Mam nadzieje, że choróbsko opuściło Was na dobre i teraz będziecie celebrowali Nowy Rok pełni energii :D Życzę Was wszystkiego najlepszego i duuuuuże buziaki dla przesłodkiej Amelki :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też mam taką nadzieję :) za życzenia dziękujemy i w Nowym Roku życzymy dla Was wszystkiego naj naj :)

   Usuń