czwartek, 22 stycznia 2015

MUM Bloga vol2 - to było COŚ !

Są takie chwile w życiu, które w pamięci na długo pozostają. 
Taką właśnie chwilą było dla mnie Pierwsze Spotkanie z Olsztyńskimi Blogerkami, po którym chiałam więcej i więcej... Kiedy ruszyły zapisy na kolejne spotkania, zapisałam się bez wachania, a kiedy zobaczyłam sibie na liście uczestniczek nie mogłam uwierzyć, a na mojej twarzy pojawił się szczery uśmiech. Wiedziałam że czas spędzony w towarzystwie Olsztyńskich Blogerek, nie będzie czasem straconym, a ja dzięki temu spotkaniu naładuje swoje akumulatory. 
Spotkanie MUM Bloga vol2 odbyło się 13.12.2014,, a ja do dzisiaj miło wspominam ten czas spędzony z dziewczynami, to wydarzenie, które odbyło się dzięki Oli i Sylwii w przeuroczym miejscu jakim jest Restauracja u Artystów. Tutaj chciałabym podziękować organizatorkom za wybór miejsca i za to, że organizują takie super, hiper, świetne spotkania :)

Zanim pojawiłyśmy się z Amelką w miejscu docelowym probowałyśmy znaleźć się na starówce olsztyńskiej z Karoliną, którą tego dnia opuściło szczęście, jednak spotkanie z Olsztyńskim blogerkami zrekompensowało poniesione straty:) 
Na początek spotkania mieliśmy wykład na temat zdrowego żywienia, który nie ukrywam zaciekawił moją osobę. Dowiedziałam się, że można zrobić masło z biedronkowej śmietany, które smakowało rewelacyjnie, a także innych rzeczy np. że sól to nie przyprawa! i wiele innych ciekawych rzeczy a to wszystko dzięki Panom z Zepter. Na koniec pokazu odbyło się losowanie, i nie mogę do dziś uwierzyć, że szczęście uśmiechnęło się do mnie, a ja zostałam nową posiadaczką wspaniałych noży Zepter. Drugą atrakcją, która była przygotowana przez Olę i Sylwię to spotkanie z Magdą Sulwińską, która zajmuje się fotografią i dzięki której dowiedzieliśmy się trochę rzeczy na temat robienia zdjęć, bo przecież my Mamy uwielbiamy pstrykać fotki Naszym małym modelom i modelkom. Magda zapoznała nas z podstawowymi funkcjami aparatu, a także dzięki niej, mogę Wam pokaząć co działo sie tego pamiętnego dnia. 

W chwili kiedy Mamusia aktywnie uczestniczyła w spotkaniu, Amelka grzecznie uczestniczyła w zajęciach przygotowanych przez Grupę Happy, a w programie było między innymi dekorowanie pierników, czytanie bajek, tworzenie ozdób choinkowych. 


Nie mogę pominąc faktu, że tego dnia zjadłam przepysznego naleśnika z szpinakiem, na którego mam nadzieję, że wkrótce ponownie się wybiorę, bo poprostu oszalałam na jego punkcie. 

Na koniec napiszę : Dziękuję wszystkim Olsztyńskim Blogerkom za mile spędzony czas i mam nadzięję, że jeszcze nie raz będę mogła się z Wami spotkać!


A ponieważ to było spotkanie mikołajkowe, to nie mogło zabraknąć Mikołajów (sponsorów i partnerów), oto oni:

4 komentarze: